درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی نورآئین تهران؛ تولید کننده دستگاه‌های صنعتی و نظافتی

شرکت تولیدی و صنعتی نورآئین تهران، فعالیت خودرا از سال ۱۳۷۵ آغازکرده است. ما با کمک خداوند و همکاران متخصص خود توانسته ایم محصولاتی را تولید و در بازار ارائه کنیم که به دلیل داشتن کیفیت بالا موفق به کسب رضایت مشتریان بسیاری شده‌اند.

مجموعه ما به دلیل به کار بردن قطعات مرغوب و باکیفیت موفق به اخذ گواهینامه  ISO9011 و 2000 شده است. از افتخارات دیگر کارخانه نورآئین تهران این است که در سال‌های 1382 و 1388 به عنوان تولیدکننده برتر انتخاب شده است و در سال 1391، از شورای رقابت ملی کشورلوح تقدیر و تندیس و دیپلم افتخاری توانمندسازی نیروهای مسلح کشور را کسب کرده‌ایم.

 محصولات تولیدی این مجموعه شامل دستگاه های صنعتی و نظافتی،جاروبرقی های ۱ الی ۴ موتوره خاک و آب و خاک(تر و خشک)،جاروبرقی های دفتری و اداری ۱ و ۲ موتوره خاک و آب و خاک(تر و خشک)،پلیشر(کف شور،فرش شوی،صیقل زن)،دستگاه مبل شوی حرفه ای اتومات و دریلی، دستگاه های واکس کفش اداری ،خانگی و صنعتی ۲ الی ۴ فرچه مکانیکی و تمام اتومات برقی می‌باشد.

ما برای کسب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان و فراهم نمودن راحتی و آسایش خاطر مشتریان خود، تمامی محصولاتمان را با خدمات پس از فروش و گارانتی واقعی در سرار کشور ارائه می‌کنیم.